دارای خصوصیات کپسول آفتاب اصفهان اوقات شرعی

دارای خصوصیات کپسول: آفتاب اصفهان اوقات شرعی طلوع آفتاب اوقات شرعی اذان صبح به افق اصفهان

بیست و هشتمین برنامه ماه عسل با حضور «محمدرضا گلزار» و گزینش فیلم‌های برتر جشنواره قهرمان من

برنامه امشب ماه عسل با حضور محمدرضا گلزار و گزینش فیلم‌های برتر جشنواره قهرمان من روی آنتن رفت. بیست و هشتمین برنامه ماه عسل با حضور «محمد..

ادامه مطلب

شاهکاری تمام عیار

کالین فارل، متخصص قلب در نقش استیون مورفی، در دومین یا سومین نمای فیلم «کشتن گوزن مقدس» ساخته یورگوس لانتیموس، دستکش جراحی خون آلودش را بعد از عمل داخل سطل آش..

ادامه مطلب

اکران «بدون تاریخ بدون امضاء» ادامه دارد

تهیه کننده «بدون تاریخ، بدون امضاء» اعلام کرد: پخش فیلم ما در سال 97 به عنوان یکی از فیلم های ایام عید ادامه خواهد داشت. اکران «بدون تاری..

ادامه مطلب

تصویر ، باران کوثری، مجید صالحی و نگار جواهریان، ۱۴ سال پیش در خوابگاه دختران

مجید صالحی تصویری قدیمی از فیلم «خوابگاه دختران» به کارگردانی محمدحسین لطیفی را به اشتراک گذاشت. باران کوثری، مجید صالحی و نگار جواهریان، ۱..

ادامه مطلب

سریال «عقیق»، غافلگیری به سبک سعید و با رمز آرا

در حالی که دستپخت سعید نعمت الله و بهرنگ توفیقی منجر به سریال پرحاشیه «زیر پای مادر» شد، به نظر می رسد «عقیق» حکم برگ برنده را جهت اثبات توانایی این فیل..

ادامه مطلب

معجون علاقه و نوستالژی

۱۰ بازیگر سینما و تلویزیون راجع به سریال «شهرزاد» و فصل دوم که تاکنون دو قسمت آن عرضه شده است است به اظهار نظر پرداختند. معجون علاقه و نوستالژ..

ادامه مطلب

تصویر ، آزمون گریم سیامک انصاری در «ساعت ۵ عصر»

به گزارش خبرآنلاین، تصویری از آزمون گریم سیامک انصاری، بازیگر نقش اول فیلم سینمایی «ساعت 5 عصر»، نخستین ساخته مهران مدیری در اینترنت منتشر شد. ..

ادامه مطلب