دارای خصوصیات کپسول آفتاب اصفهان اوقات شرعی

دارای خصوصیات کپسول: آفتاب اصفهان اوقات شرعی طلوع آفتاب اوقات شرعی اذان صبح به افق اصفهان

پیشنهاد راه های عادلانه جهت اصلاح شرایط منطقه و دنیا ، نامه احمدی نژاد به ترامپ

درپی خروج آمریکا از برجام و ادعا ها و ترساندن های مقامات دولت این کشور علیه ایران، احمدی نژاد رییس جمهور سابق، نامه ای را خطاب به مدیر جمهور آمریکا..

ادامه مطلب

ادعای نیویورک تایمز راجع به نظر اروپایی‌ها در مورد توافق هسته‌ای

یک روزنامه آمریکایی در گزارشی مدعی شد که طرف‌های اروپایی توافق هسته‌ای با اعمال بعضی تغییرات در این توافق موافقت کرده‌اند تا این تضمین را بدست آورند که واشن..

ادامه مطلب

واشنگتن قصد درگيری نظامی با ايران ندارد / تام لانتوس

رئيس كميته روابط خارجي مجلس نمايندگان ‌آمريكا گفت واشنگتن قصد درگيري نظامي با ايران را ندارد. تام لانتوس: واشنگتن قصد درگيری نظامی با ايران ندا..

ادامه مطلب

پیغام کشور عزیزمان ایران به پوتین، مکرون و ترامپ

العرب نوشت: مجامع لبنانی سفر قیس خزعلی، رهبر شبه نظامیان عصائب اهل الحق به جنوب لبنان و حضور او در ویدیویی در حال قدم زدن در محل مرز لبنان با اسرائیل را پ..

ادامه مطلب

برجام قابل مذاکره مجدد نیست / ظریف

محمد جواد ظریف وزیر امور خارجه کشور عزیزمان ایران در توییتر خود نوشت: برجام قابل مذاکره (مجدد) نیست و توافق بهتر توهمی بیش نیست. ظریف: برجام قابل ..

ادامه مطلب

اراده دولت توسعه روابط با ترکیه به‌عنوان کشور دوست و همسایه است / روحانی

رئیس‌جمهور با اشاره به روابط دوستانه و رو به گسترش کشور عزیزمان ایران و ترکیه بر ضرورت تلاش در جهت توسعه، تقویت و تحکیم همه جانبه مناسبات و همکاری‌های پایتخت..

ادامه مطلب

تنش در خاورمیانه قطر را به کشور عزیزمان ایران و ترکیه نزدیک‌تر می‌کند / سی‌ان‌بی‌سی

شبکه سی‌ان‌بی‌سی با اشاره به قطع روابط چند کشور عربی با قطر گزارش داد: اختلاف شدید میان قطر و کشورهای عربی بزرگ می‌تواند دوحه را به ترکیه و کشور عزیزما..

ادامه مطلب

همدردی وزارت خارجه ترکیه به دنبال اتفاق انفجار معدن گلستان

وزارت امور خارجه ترکیه منشتر شدن بیانیه‌ای جان باختن شماری از کارگران در اتفاق انفجار معدن زغال سنگ استان گلستان کشور عزیزمان ایران واقع در شمال شرق این کشور..

ادامه مطلب

ممکن است به توافق هسته‌ای پایبند نمانیم / ترامپ

رئیس جمهوری آمریکا در مصاحبه با آسوشیتدپرس با ادعای اینکه کشور عزیزمان ایران روح برجام را نقض کرده گفت: ممکن است در توافق هسته‌ای پایبند نمانیم. ..

ادامه مطلب