دارای خصوصیات کپسول آفتاب اصفهان اوقات شرعی

دارای خصوصیات کپسول: آفتاب اصفهان اوقات شرعی طلوع آفتاب اوقات شرعی اذان صبح به افق اصفهان

۲ ریشتری بامداد چهارشنبه ، تهران و کرج بعد از زلزله ۴

حوالی ساعت ۱ بامداد چهارشنبه ۶ دی ماه زلزله ای به بزرگای ۴.۲ ریشتر استان های پایتخت کشور عزیزمان ایران و البرز را لرزاند. کانون این زمین لرزه در عمق ..

ادامه مطلب

اعلام آخرین آمار مصدومان زلزله پایتخت کشور عزیزمان ایران و البرز

رییس شرکت مدیربت بحران کشور آخرین آمار مصدودمان زمین لرزه اخیر را اعلام و تاکید کرد مصدومیت‌ها ناشی از ریزش آوارو تخریبی نبوده‌ است.  ا..

ادامه مطلب

شناسایی درآمد خانوارها بر اساس «کدملی»

معاون وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی با بیان اینکه «کدملی» ظرفیتی جهت شناسایی درآمدهای خانوار و تعریف نظام مالیاتی هست، از آمادگی جهت شناسایی این درآمدها بر ا..

ادامه مطلب

پسته کوهی، مکملی مناسب جهت داروهای افسردگی

بنا بر اعلام شرکت بهداشت جهانی، افسردگی در سال 2020 تبدیل به دومین بیماری دنیا می­شود. با توجه به چنین گستره‌ای، محققین در تلاش هستند تا روش‌های دارویی ..

ادامه مطلب

برانکو در جمع بازیکنان رئال مادرید

به گزارش ایسنا، بعد از حضور تیم رئال مادرید در امارات جهت مسابقه های جام جهانی کلوب ها، لوکا مودریچ از دالیچ سرمربی این کشور و برانکو ایوانکویچ سرمربی..

ادامه مطلب

پیغام کشور عزیزمان ایران به پوتین، مکرون و ترامپ

العرب نوشت: مجامع لبنانی سفر قیس خزعلی، رهبر شبه نظامیان عصائب اهل الحق به جنوب لبنان و حضور او در ویدیویی در حال قدم زدن در محل مرز لبنان با اسرائیل را پ..

ادامه مطلب

نوزادان IVF در معرض ریسک بیماری قلبی قرار دارند

مطالعه اخیر نشان داده است «لقاح آزمایشگاهی» (IVF) با زیاد کردن ریسک نقایص قلبی مادرزادی در نوزادان مرتبط است. نوزادان IVF در معرض ریسک بیماری ق..

ادامه مطلب