دارای خصوصیات کپسول آفتاب اصفهان اوقات شرعی

دارای خصوصیات کپسول: آفتاب اصفهان اوقات شرعی طلوع آفتاب اوقات شرعی اذان صبح به افق اصفهان

گت بلاگز اخبار فرهنگی و هنری معجون علاقه و نوستالژی

۱۰ بازیگر سینما و تلویزیون راجع به سریال «شهرزاد» و فصل دوم که تاکنون دو قسمت آن عرضه شده است است به اظهار نظر پرداختند.

معجون علاقه و نوستالژی

معجون علاقه و نوستالژی

عبارات مهم : سریال

۱۰ بازیگر سینما و تلویزیون راجع به سریال «شهرزاد» و فصل دوم که تاکنون دو قسمت آن عرضه شده است است به اظهار نظر پرداختند.

به گزارش میزان ، لاله اسکندری، عبدالرضا اکبری، کمند امیرسلیمانی، سیما تیرانداز، نفیسه روشن، سروش صحت، پولاد کیمیایی، مرجانه گلچین، مجید مظفری و ناصر ملک مطیعی در گفت وگوهای خود از این سریال به عنوان اثری باکیفیت یاد کرده و حسن فتحی و تیم تولید آن را تحسین کردند.

معجون علاقه و نوستالژی

لاله اسکندری: مثلث عشقی در شهرزاد جالب است

لاله اسکندری نیز گفت: «شهرزاد» از سریال های بسیار موفق نمایش خانگی است که البته بیشترین موفقیت آن مربوط به بازی ها، قصه، فیلمبرداری، طراحی صحنه و لباس و … همگی در مسیر درستی قرار گرفتند و نباید از یاد ببریم که حسن فتحی در سال های گذشته آثار موفقی از خود بر جای گذاشته است تا آنجا که از میوه ممنوعه، شب دهم و مدار صفر درجه به عنوان سریال های فاخر یاد می شود. وی ادامه داد: در شهرزاد مثلث عشقی وجود دارد که مخاطب آنرا بسیار دوست دارد و به همین علت هم آنرا تا انتها دنبال می کند. شهرزادعلاوه بر قصه باعشق اش به قسمت هایی از تاریخ نیز پرداخته است و از آنجا که فتحی تسلط خوبی بر تاریخ معاصردارد آنرا به خوبی به تصویر می کشد.

۱۰ بازیگر سینما و تلویزیون راجع به سریال «شهرزاد» و فصل دوم که تاکنون دو قسمت آن عرضه شده است است به اظهار نظر پرداختند.

اسکندری یاداور شد: ناگفته نماند که این سریال علاوه بر بازیگران و عوامل خوب از گروه حرفه ای جهت تبلیغات به خاص در اینترنت نیز برخوردار است و بیلبوردهای آن در شهر شهر نیز بسیار دیدنی هست. همه این عوامل در کنار هم موجب موفقیت و استقبال خوب از یک سریال می شود و مخاطب نیز هر هفته هزینه می کند تا سریال مورد علاقه اش را ببیند.

عبدالرضا اکبری: داستان شهرزاد خوب است

عبدالرضا اکبری گفت: «شهرزاد» داستان خوبی دارد و از بافت دراماتیک جذابی برخوردار هست. نویسندگان آن حسن فتحی و نغمه ثمینی داستان خوبی نوشته اند و فتحی آنرا به خوبی اجرا و هدایت کرده هست. وی ادامه داد: در این مجموعه بازیگران درخشانی حضور دارند که به درستی نقش هایشان را ایفا کرده اند. فصل اول «شهرزاد» با استقبال بسیار خوبی همراه بود که قطعا فصل دوم آن هم مخاطب را با خود همراه خواهد کرد.

معجون علاقه و نوستالژی

کمند امیرسلیمانی: داستان شهرزاد بسیار جالب است

کمند امیرسلیمانی نیز راجع به شهرزاد گفت: زمانیکه یک اثری هنری با استقبال خوبی مواجه می شود قطعا در همه زمینه ها خوب عمل کرده که به این مرحله رسیده هست. متن، بازیگر، کارگردانی، تصویرهای زیبا، طراحی صحنه و لباس، گریم خوب این ها همه مواردی است که در سریال شهرزاد به خوبی مشهود است و به خوبی درکنار هم قرار گرفته هست.

۱۰ بازیگر سینما و تلویزیون راجع به سریال «شهرزاد» و فصل دوم که تاکنون دو قسمت آن عرضه شده است است به اظهار نظر پرداختند.

وی ادامه داد: خوب بود که این سریال در تلویزیون نمایش داده می شد ولی با توجه به محدودیت هایی که در رسانه ملی وجود دارد به نظرم نمایش خانگی جهت عرضه آن مناسب تر است ضمن اینکه در این مدیوم صحنه ها واقعی تر جلوه پیدا می کند. بعد می توان گفت در شهرزاد داستان و بازی ها بسیار خوب و چشمگیر است و حرفه ای به آن پرداخته شده است است و دوره تاریخی خوبی نیز جهت سریال درنظر گرفته شده است هست. امیرسلیمانی همچنین گفت: من به عنوان یک ایرانی خوشحال می شوم قسمتی از دوران تاریخی کشورم به تصویر کشیده شود لیکن این مهم موجب می شود تا جوانان کشورهم که در آن برهه زمانی حضور نداشتند با تاریخمان آشنا شوند. شهرزاد به اتفاقات تاریخی نیز به خوبی پرداخته است که جهت همه ما جذابیت زیادی دارد.

سیما تیرانداز: نوع نگاه در شهرزاد تفاوت دارد

معجون علاقه و نوستالژی

سیما تیرانداز اعتقاد است که سریال هایی که در نمایش خانگی ساخته می شود بسیار موفق تر از سریال هایی است که در تلویزیون ساخته می شود، عمل می کند لیکن به خاطر کمتر بودن محدودیت ها بازیگر با فراق بیشتریحضور پیدا می کند و از دیگر نکات مثبت سریال های نمایش خانگی این است که هروقت وقت داشته باشیم درکنار خانواده می توانیم آنرا ببینیم.

وی در ادامه افزود: سریال «شهرزاد» بسیار مورد استقبال قرار داده شد لیکن کارگردان آن حسن فتحی است که سابقه درخشانی در سریال سازی دارد. سریال «شهرزاد» موفق است لیکن نوع نگاه و توصیه سنجی کارگردانش بسیار متفاوت هست. حسن فتحی را می توان با علی حاتمی مقایسه کرد هرچند فتحی علاوه بر ساخت سریال های تاریخی در ژانر اجتماعی هم بسیار موفق بوده هست.

تیرانداز همچنین گفت: از دیگر عوامل موفقیت این سریال بازیگرانی است که در آن حضور دارد که همگی درست گزینش شده است اند و در مرحله بعد داستان سریال و کارگردانی آن است که همه ارزش درست سرجای خودشان قرار گرفته اند. در سریال «شهرزاد» به دوره ای از تاریخ کشورمان نیز اشاره شده است است که گذشته جهت همه ما جذابیت دارد و زمانیکه این گذشته جهت ما متفاوت تر نشان داده شود جذابین آن هم زیاد می شود و اجازه قضاوت را به مخاطب می دهد و این امر توصیه بسیار مثبت در آثار حسن فتحی و مشخصا سریال «شهرزاد» هست.

نفیسه روشن: امروز در زندگی ها علاقه کم شده است است

نفیسه روشن نیز راجع به شهرزاد گفت: استقبال از شهرزاد به علت کامل بودن آن است اینکه هیچ نقصی در آن نمی بینیم و مهمتر اینکه یک کارگردان حرفه ای و خوش نام بنام حسن فتحی سکان آنرا در دست دارد. همانطور که شب دهم، مدار صفر درجه، میوه ممنوعه ماندگار شد شهرزاد هم همان اندازه و شاید هم زیاد ماندگار می شود. از دیگر نقاط مثبت این سریال وجود اشخاص سینمایی و تلویزیونی در کنار هم هست.

وی ادامه داد: نور، صدا، طراحی صحنه و لباس ، گریم همه این موارد به خوبی در این سریال رعایت شده است و موجب موفقیت آن شده است تا آنجا که مخاطب حتی از دیدن لباس ها و صورت ها که حال و هوای آن برهه تاریخی را دارد، لذت می برد.

روشن همچنین گفت: از دیگر نقاط مثبت شهرزاد این است که حتی در کوتاهترین سکانس ها نیز از بازیگران صورت استفاده کرده است و مهمتر اینکه شهرزاد قصه باعشق ای را دنبال می کند که جهت همه ما لذت بخش است لیکن امروز در زندگی ها علاقه کم شده است هست.

وی ادامه داد: درست است که فتحی به موضوعاتی راجع به اتفاقات تار یخی هم اشاره دارد ولی به خوبی میداند از این مباحث در فیلم ها و سریال هایش چگونه استفاده کند تا تو ذوق مخاطب نزند.از دیدن قسمت اول و دوم فصل دوم این سریال بسیار لذت بردم و برایم همان تازگی فصل اول را داشت. در مورد سریال های ۲ فصلی اغلب شاهد تغییراتی خواهیم بود ولی در مورد شهرزاد چنین جیزی وجود نداشت یعنی زمانیکه فصل تازه را دیدم به نوعی همان ادامه فصل اول بود.

سروش صحت: خوش بحال همه عوامل شهرزاد

سروش صحت نیز راجع به شهرزاد گفت: به جرات می توان اگر اثری حساب شده است و درست ساخته شده است باشد و گروهی نیرومند داشته باشد از آن استقبال می شود. همه می دانیم ساختن سریال سخت است و ساخت اثری که مورد توجه عام و خاص قرار گیرد بسیار سخت تر هست.

وی ادامه داد: خوش به حال تمام عوامل «شهرزاد» که هم در قسمت اول و هم در فصل دوم بسیار مورد استقبال قرار گرفتند. امیدوارم فصل دوم نیز به همان اندازه فصل اول مخاطب را با خود همراه کند.

پولاد کیمیایی: شهرزاد در مسیر درستی قرار گرفته است

پولاد کیمیایی اعتقاد است که از زمانیکه تلویزیون افت کرد و نتوانست در زمینه سریال ها با قصه های طولانی موفق باشد نمایش خانگی جایی جهت ارائه این نوع سریال ها شد که به خوبی هم مورد استقبال قرار داده شد تا آنجا که حتی بازیگران سینما هم به این مدیوم اطمینان کردند. وی ادامه داد: البته در کشورهای دیگر مانند آمریکا و کانادا بخش شخصی چنین سریال های با کیفیتی را می سازد که بسیار هم مورد استقبال قرار می گیرد و سریال تبدیل به یک هنری نزدیک به سینما می شود.

کیمیایی با بیان اینکه امروز در تلویزیون ما از این نظر حفره ای ایجاد شده است است افزود: به همین علت هم مردم به سریال های نمایش خانگی گرایش پیدا کرده اند که یکی از این سریال ها «شهرزاد» است که بسیار مورد استقبال قرار گرفته هست.

وی افزود: به نظرم یکی از دلایل موفقیت شهرزاد این است که در مسیر درستی قرار گرفته است و کیفیت خوب آن موجب شده است تا نمونه کاملی از یک سریال موفق ایرانی باشد. البته عوامل زیادی مانند بازیگران، قصه ، نظم و … در دیده آن تاثیرگذار است که شهرزاد توانسته به خوبی از پرسشها مربوط به این مباحث عبور کند و جای خوبی در دل های مخاطبان پیدا کند.

کیمیایی همچنین گفت: از دیگر نکات قابل توجه در این مجموعه فاخر این است که شخصیت پردازی ها و قصه آن بسیار جالب است و علاوه بر آن صحنه بسیار تمیزی دارد. به نظرم با ساخت سریال شهرزاد اتفاق خوبی در عرصه سریال سازی کشور عزیزمان ایران افتاده است که امیدوارم به آخر برسد و شهرزاد این روال خوب را تا انتها ادامه دهد. امیدوارم فصل دوم این سریال پرطرفدار با همان نقاط قوت فصل اول مخاطب را با خود همراه کند.

مرجانه گلچین: حسن فتحی کارنامه درخشانی دارد

مرجانه گلچین نیز راجع به شهرزاد گفت: طبیعی است زمانیکه از فیلم یا سریالی استقبال زیادی شود علت بر موفقیت آن هست. در سال های اخیر شاهد موفقیت بعضی از فیلم های سینمایی بودیم که مردم زیاد جهت سرگرمی آنها را می دیدند ولی در مورد شهرزاد بدهید شکل نبود و این موفقیت مربوط به کارگردانی، بازی های خوب و… بود.

وی ادامه داد: در این سریال همه عوامل درست و صحیح در جای خود قرار گرفتند و قصه به خوبی پرداخت شده است بود و مهمتر اینکه «شهرزاد» رجعتی به گذشته دارد و از آنجاییکه حس نوستالژی قشنگی دارد جهت مخاطب خوشایند است لیکن مردم خاطرات شیرینی از گذشته دارند.به نظرم سریال های اینچنینی که چاشنی باعشق ای هم به دنبال دارد از جذابیت بیشتری جهت مخاطب برخوردارند.

گلچین راجع به حسن فتحی نیز گفت: حسن فتحی هر لحظه موفق بوده است از زمانیکه جوان بوده فیلم ها و سریال هایش مورد توجه قرار می گرفته و حال که به پختگی رسیده است این میزان استقبال از کارهایشان بسیار زیاد است و می توان گفت ایشان کارنامه بسیار درخشانی دارند.

مجید مظفری: شهرزاد دورهمی خانواده ها است

مجید مظفری با بیان اینکه حسن فتحی در همه آثار تصویری ، تاتر موفق بوده است گفت: مهمتر این است که فتحی قلم بسیار خوبی دارد و با توجه به نگاه درستی که به آثارش دارد مخاطب را با خود همراه می کند.

وی ادامه داد: فصل دوم شهرزاد با همه بی مهری هایی که قبل از شروع نسبت به آن شد ( همه گروه ایستادگی کردند) ادامه دار شد به همین علت هم حتما اثر خوبی خواهد شد. آنچه مشخص و واضح است عوامل شهرزاد که همه حرفه ای هستند در این مجموعه دلی با حسن فتحی همراه شدند البته ناگفته نماند که حسن فتحی هم هر لحظه از بازیگرانش حمایت می کند و این امری بسیار زیباست.

مظفری یاداور شد: نباید از یاد ببریم که ما در دهه هایی در کشورمان شاهد رشد فرهنگی بودیم، مردم زیاد بهم نزدیک بودند ، بهم احترام می گذاشتند و حتی با حرف و قول قرارو تایید نگاهی باهم همراه بودند و به نوعی چک و سفته میانشان وجود نداشت و این امر را حسن فتحی در مجموعه شهرزاد به خوبی نشان داده است چیزی که در سریال ها و فیلم های دیگر کمتر به چشم می خورد.

وی ادامه داد: به نظرم شهرزاد به نقاط مثبت زیادی که دارد به یک مجموعه بسیار فاخر تبدیل شده است به همین علت هم مخاطبان زیادی را با خود همراه کرده هست. به جرات می توان گفت که یک اثر فاخرموجب رشد فرهنگی در جامعه می شود. از شاخصه های بسیار خوب سریال شهرزاد این است که مخاطب آنرا در کنار خانواده می بیند و راجع به مباحث متفاوت آن نظراتی را بین هم رد و بدل می کنند و البته زیاد این نظرات مثبت بوده هست.

مظفری افزود: درواقع می توان گفت شهرزاد دورهمی خانواده ها است که با خصوصیات مثبت و مختلفی که در شخصیت ها برجا گذاشته می تواند نگاه مردم جامعه را عوض کردن دهد. امیدوارم این مجموعه فاخر ادامه دار باشد لیکن بودن جهت ما و جامعه ما بسیار بافایده خواهد بود.

ناصر ملک مطیعی: جای نصیریان در فصل دوم خالی است

ناصر ملک مطیعی راجع به شهر زاد گفت: من اعتقاد دارم هر فیلم و سریالی که مورد استقبال مردم قرار گیرد عیب و نقص آن از بین می رود. مردم ما «شهرزاد» را دوست دارند چون زندگی خودشان است و اتفاقات آن مربوط به زندگی روزانه ارزش است و به خاطر سادگی و بی آلایشی که قصه اش دارد با آن همراه شدند.

وی ادامه داد: حسن فتحی کارگردان باتجربه ای است که از تجربیاتش در آثارش به خوبی استفاده می کند و با توجه به اشرافی که دارد همه عوامل خوب را در آثارش سهیم می کند.در این سریال به بعضی وقایع تاریخی نیز اشاره شده است که همه این وقایع ممکن است دلچسب نباشد ولی نحوه بیان بسیار مهم است که فتحی به خوبی از عهده آن برآمده است لیکن این وقایع را با صداقت و واضح بیان کرده هست.

ملک مطیعی یاداور شد: موضوعاتی که این گارگردان در آثارش به آنها می پردازد آرزوهای مردم است که روزگاری این چنین راحت زندگی می کردند و امروز همه ما با مشکلاتی روبرو هستیم به همین علت هم بر دل آنها به خوبی نشسته است.طبیعی است که مخاطب دوست دارد قهرمان خود را بر روی پرده سینما و تلویزیون ببیند که در این سریال قهرمان ها هم به خوبی پرورانده شده است اند.قطعا فصل دوم شهرزاد هم با استقبال خوبی همراه می شود لیکن بازیگران و عوامل خوبی در آن حضور دارند و جای علی نصیریان (بزرگ آقا) در فصل دوم خالی هست.

۱۰ بازیگر سینما و تلویزیون راجع به سریال “شهرزاد” و فصل دوم که تاکنون دو قسمت آن عرضه شده است است به اظهار نظر پرداختند.

قسمت سوم فصل دوم شهرزاد به کارگردانی حسن فتحی و تهیه کنندگی سید محمد امامی دوشنبه ۱۹ تیرماه عرضه می شود.

واژه های کلیدی: سریال | مخاطب | همراه | سریالی | موفقیت | استقبال | تلویزیون | تلویزیون | فیلم و سریال | داستان شهرزاد | فصل دوم شهرزاد

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs